• OZNAM!!!

• Vedenie základnej školy oznamuje, že telocvične a športoviská v areáli školy budú v dňoch 30.09. - 01.10.2022 z technických príčin zatvorené.

Ďakujeme za pochopenie

• Vesmír očami detí 2022

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Vesmír očami detí 2022.

Vyhodnotenie okresnej výtvarnej súťaže v priestoroch Hornozemplínskeho osvetového strediska vo Vranove nad Topľou: 2. miesto- Zoja Václavková z VIII.C triedy ,,Milujem život", 3. miesto-Katarína Anderková zo VI.B triedy ,,Láska nikdy neprestane"

• Vydávanie AG testov

• V piatok 16.9.2022 sa budú vydávať AG testy pre žiakov na základe objednávky z minulého školského roka. Testy sa budú vydávať pri zadnom vchode G, v čase od 7.00 h - 14.00 hod. zákonným zástupcom.

• Otvorenie školského roka 2022/2023

• Milí naši žiaci, vážení rodičia...

Dva mesiace prázdnin ubehli ako voda, a opäť je tu čas nástupu do školy. Tešíme sa na spoločné stretnutie, ktoré  sa uskutoční slávnostným otvorením školského roka 2022/2023 už 5. 9. 2022 (v pondelok) o 8:00 hod., vpredu, pred budovou základnej školy.

Po slávnostnom otvorení školského roka sa žiaci presunú pod vedením svojich triednych učiteľov do tried.

Žiaci 5.ročníka sa zhromaždia pred vchodom A/B kde budú rozdelení do jednotlivých tried, žiaci 1.ročníka sa zhromaždia pred vchodom C/D.

Vyučovanie v pondelok 5.9.2022 bude prebiehať formou triednickych hodín v trvaní do 9.40 hod.

Je nevyhnutné priniesť si prezúvky!!!

Pri prvom nástupe do školy a po každom prerušení dochádzky do školy v trvaní 5 a viac po sebe nasledujúcich pracovných dní je povinnosťou žiaka (v prípade neplnoletého žiaka jeho zákonného zástupcu) odovzdať Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti cez informačný systém školy Edupage (poprípade v tlačenej podobe).

Postup: V časti Žiadosti/Vyhlásenia – Pridať žiadosť/vyhlásenie – vybrať Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti.

V prípade, že nebudete môcť odovzdať vyhlásenie cez Edupage, môžete ho odovzdať aj v papierovej podobe resp. zaslať scan vyhlásenia na mail triedneho učiteľa.