• Spolupráca

• Vážime si spoluprácu s/so:

Štátnou ochranou prírody (ŠOP) - p. Hrešová

Krajským múzeom, pracoviskom v Hanušovciach n. T. - p. Dercová, p. Pjenčák

Klubom slovenských turistov (KST) Krokus v Hanušovciach n. T. - p. Hreha

Srdečne ďakujeme za sponzorské dary:

Zeocem Bystré - zeolitový štrk

Tribe Medzianky - piesok

rodina Mihalčinová - tehly

rodina Hrešová - tehly

učitelia ZŠ - bylinky

OZ Svatobor - 100 eur na nákup rastlín a pôdneho substrátu

OZ Hanušáčik - 100 eur na činnosť Zelenej školy (nákup kvetináčov a pôdneho substrátu)

Rodičovské zruženie pri ZŠ Hanušovce n.T. - 100 eur na činnosť Zelenej školy (nákup kvetináčov, substrátu, semien, byliniek, farieb, lakov...)

Materiálne darcovstvo

Materiálne darcovstvo je skvelou možnosťou, ako užitočným a zmysluplným spôsobom zrecyklovať veci, ktoré by ste inak vyhodili.
          Pomôcť nám môžete aj materiálom, ktorý potrebujeme pre stavbu pocitového chodníka (kamene, štrk, piesok), bylinkovej špirály (tehly, hlina), hmyzieho domčeka (dosky, drevený materiál). Materiál nemusí byť nový, poslúži aj použitý.

Kontaktovať nás môžete e-mailom na: kathre@zshanusovce.edu.sk, 0904892389.

Ďakujeme.